BOKHYLLA, 19/2000-tal.

BOKHYLLA, 19/2000-tal.
900924. BOKHYLLA, 19/2000-tal.

på hjul, längd 162 cm, bredd 36 cm, höjd 96 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 412