ARMBANDSUR, Citizen, quartz, stål, 1900-tal.

900841. ARMBANDSUR, Citizen, quartz, stål, 1900-tal.

Urtavla ca 1,5 mm.
Boett märkt Citizen 2030-201213TA, 1101035, 31-4161.

Smärre bruksslitage, ej fungerande vid katalogiseringstillfälle, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla ca 1,5 mm.

Antal besök: 7 094