LARS LINDEN. Blandteknik.

LARS LINDEN. Blandteknik.
900608. LARS LINDEN. Blandteknik.

Komposition med siffror signerad, 60x62 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 691