VAS, flintgods, Ilse Claesson, Rörstrand, 1930-tal.

900142. VAS, flintgods, Ilse Claesson, Rörstrand, 1930-tal.

Höjd ca 16 cm.

Slitage, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16 cm.

Slitage, krackeleringar.

Antal besök: 685