Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
VÄGGRELIEF, stengods, Söholm, Danmark, signerad Simon.
900096. VÄGGRELIEF, stengods, Söholm, Danmark, signerad Simon.
ca 32,5x24,5 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 32,5x24,5 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 564