SERVISDELAR, keramik, bland annat Fasan, Rörstrand, 1800-talets andra hälft.

900067. SERVISDELAR, keramik, bland annat Fasan, Rörstrand, 1800-talets andra hälft.

ca 75 delar.
Bland annat uppläggningsfat, tallrikar, djupa tallrikar.

Ålders samt bruksslitage. Nagg, sprickor, missfärgningar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 75 delar.

Antal besök: 343