Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
PATRIK REUTERSWÄRD. Landskap med gård, olja på duk, signerad och daterad 1917.
89999. PATRIK REUTERSWÄRD. Landskap med gård, olja på duk, signerad och daterad 1917.
73 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
73 x 60 cm.
Auktionshuset Kolonn
495