BING LIMOUSINE öppningsbara dörrar, förare, urverk. Tyskland 1920-tal.

89968. BING LIMOUSINE öppningsbara dörrar, förare, urverk. Tyskland 1920-tal.

Längd 32 cm.

Skador, slitage och saknade delar. Bakhjulen lösa och fixerade med tråd. Urverk fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 32 cm.

Antal besök: 1 066