BÖCKER, 5 st, "Ingenjörs handboken" 1940-tal.

89958. BÖCKER, 5 st, "Ingenjörs handboken" 1940-tal.

Halvfranska band.

Slitage, smärre skador, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halvfranska band.

Antal besök: 954