VALTER LILJENBERG. TILLSKRIVEN. Kustlandskap med båtar. Olja på duk. Signerad V Liljenberg.

89931. VALTER LILJENBERG. TILLSKRIVEN. Kustlandskap med båtar. Olja på duk. Signerad V Liljenberg.

45 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 65 cm.

Antal besök: 2 213