Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
VALTER LILJENBERG. Tillskriven. Kustlandskap med båtar. Olja på duk. Signerad V Liljenberg.
89931. VALTER LILJENBERG. Tillskriven. Kustlandskap med båtar. Olja på duk. Signerad V Liljenberg.
45 x 65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 65 cm.
Göteborgs Auktionsverk
2 026