FÅTÖLJ, läder, 1960-tal.

FÅTÖLJ, läder, 1960-tal.
899235. FÅTÖLJ, läder, 1960-tal.

Rygghöjd 102 cm, bredd 73 cm.

Slitage och märken på läderklädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 102 cm, bredd 73 cm.

Antal besök: 266