MODELLJÄRNVÄG (23). Modell Märklin, 1960/70-tal.

89887. MODELLJÄRNVÄG (23). Modell Märklin, 1960/70-tal.

1 st lok
5 st vagnar
1 st hastighetskontroll
13 st svängda skenor
1 st rak skena
2 st kryss skenor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st lok
5 st vagnar
1 st hastighetskontroll
13 st svängda skenor
1 st rak skena
2 st kryss skenor.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 572