TAKLAMPA, jugend, 1900-talets första hälft.

89862. TAKLAMPA, jugend, 1900-talets första hälft.

Taklampa, koppar, höjd 53 cm.

Slitage, senare tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taklampa, koppar, höjd 53 cm.

Slitage, senare tyg.

Antal besök: 891