TAKAMPEL, alabaster, 1900-talets första hälft.

89850. TAKAMPEL, alabaster, 1900-talets första hälft.

Smide, alabaster kupa
Diameter 63, höjd 75 cm.

Värmeskador, ej genomången el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smide, alabaster kupa
Diameter 63, höjd 75 cm.

Antal besök: 871