BYRÅ, med stenskiva. Sengustaviansk stil, 1900-tal.

89844. BYRÅ, med stenskiva. Sengustaviansk stil, 1900-tal.

Rödtonad mahogny, beslag i mässing, detaljer i guldfärg. Längd 85 cm. Höjd 75 cm. Djup 46 cm.

Slitage, några slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, några slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 186