GALLERSKÅL samt GALLERTALLRIKAR, 7 st, Rörstrand, 18/1900-tal.

898068. GALLERSKÅL samt GALLERTALLRIKAR, 7 st, Rörstrand, 18/1900-tal.

Gallerskål
6 tallrikar.

Ålders samt bruksslitage. Missfärgningar. Glasyr med krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gallerskål
6 tallrikar.

Antal besök: 434