URNA, på piedestal, 1930-tal.

URNA, på piedestal, 1930-tal.
89755. URNA, på piedestal, 1930-tal.

Urna, gips, på piedestal, 1930-tal
Höjd urna 47 cm
Höjd total 114 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd urna 47 cm
Höjd total 114 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 949