MATSALSGRUPP, 11 delar, engelsk stil , 19/2000-tal.

89721. MATSALSGRUPP, 11 delar, engelsk stil , 19/2000-tal.

Bestående av bord i tre delar, karmstolar ett par samt stolar 8 st. Bordets mått; längd ca 245, bredd 111, höjd 77 cm, 2 st iläggskivor á 53 cm.

Smärre slitage och repor, en stol med hårdare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 068