LARS FROST CARLSSON. LITOGRAFI, provtryck, signerad och daterad 1989.

897214. LARS FROST CARLSSON. LITOGRAFI, provtryck, signerad och daterad 1989.

höjd 45 cm, bredd 31 cm.

med mindre dedikation.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 45 cm, bredd 31 cm.

med mindre dedikation.

Antal besök: 846