BJÖRN BJÖRNHOLT. LITOGRAFI 19/100, signerad och daterad 1989.

897164. BJÖRN BJÖRNHOLT. LITOGRAFI 19/100, signerad och daterad 1989.

bildytan: höjd 61 cm, bredd 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 679