IKON, troligen Rysk, 1800/1900-tal.

89692. IKON, troligen Rysk, 1800/1900-tal.

Mansfigur med silverrizza, 12x10 cm.

Mindre bucklor på silverrizzan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 917