VÄGGUR, Empire, Stockholm, 1800 talets första hälft.

89673. VÄGGUR, Empire, Stockholm, 1800 talets första hälft.

Urtavla märkt Er Ptr Öhman Stockholm.
65 x 65 cm, bredd 14 cm.
Svärtad och mahogny faner, bronser.
Pendel samt Nyckel.

Spricka/åldersrelaterat slitage/nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 65 cm, bredd 14 cm.
Pendel samt Nyckel.

Antal besök: 1 236