VÄGGUR, förgyllt och bronserat, rokokostil 1900-tal.

89658. VÄGGUR, förgyllt och bronserat, rokokostil 1900-tal.

Höjd 65 cm.

Slitage, delar av förgyllningen saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 825