BORD MED LÅDA, 1900-tal.

BORD MED LÅDA, 1900-tal.
896581. BORD MED LÅDA, 1900-tal.

Bredd 60 cm, djup 40 cm, höjd 67 cm.

Ytslitage och märken, en pinne lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 280