CARL KESSLER. Akvarell, Vinterlandskap, signerad.

896565. CARL KESSLER. Akvarell, Vinterlandskap, signerad.

"Bergkirche bei Davos"
Bildmått 55 x 76,5 cm
Mått med ram 67,5 x 89 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Bergkirche bei Davos"
Bildmått 55 x 76,5 cm
Mått med ram 67,5 x 89 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 957