GOLVLAMPA, Abo, Danmark, 1970-tal.

89650. GOLVLAMPA, Abo, Danmark, 1970-tal.

Brun vikbar skärm samt bottenplatta.
Originalkartong samt glödlampsskydd medföljer.
Höj och sänkbar, högsta höjd 141 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 379