SALSSKÅP, ek, mellaneuropa, 1700-tal.

89649. SALSSKÅP, ek, mellaneuropa, 1700-tal.

Skuren dekor. Smidda utanpåliggande gångjärn. Längd 150, bredd 65, höjd 224 cm

Ändring: delar saknas.

Slitage, skador, renoverat och kompletterat. Nedmonterbart, senare hyllplan medföljer, delar saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ändring: delar saknas.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 097