LJUSSTAKE, mässing, gustaviansk stil, 1800-tal.

89627. LJUSSTAKE, mässing, gustaviansk stil, 1800-tal.

Höjd 16 cm. Har tidigare varit försilvrad.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 688