AXEL TALLBERG. etsning, sign.

89621. AXEL TALLBERG. etsning, sign.

H.K.H. Kronprinsessan, Margareta av Storbritannien och Irland.
Signerad samt i plåten.

Bildyta ca 19 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad samt i plåten.

Bildyta ca 19 x 27 cm.

Antal besök: 1 003