FICKURSSTÄLL, VÄGGMASK samt LJUSSTAKE, metall och gips, 1800-1900-tal.

89618. FICKURSSTÄLL, VÄGGMASK samt LJUSSTAKE, metall och gips, 1800-1900-tal.

Mask föreställande Beethoven, efter Franz Klein.
Höjd 22 - 29,5 cm.

Mask med repor, märken. Fickursställ ommålat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 - 29,5 cm.

Antal besök: 597