SKEPPSUR Schatz samt BAROMETER, 1900-tal.

89613. SKEPPSUR Schatz samt BAROMETER, 1900-tal.

Diameter 17 cm.
Barometer, höjd ca 44 cm.

Bruksslitage, klocka saknar nyckel. Barometer med en spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 17 cm.
Barometer, höjd ca 44 cm.

Antal besök: 777