SKÅP, trä med skuren dekor, Kina, 1900-tal.

896031. SKÅP, trä med skuren dekor, Kina, 1900-tal.

Bredd 76,5 cm, djup 50,5 cm, höjd 120 cm.

Ytslitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage och märken.

Antal besök: 433