BORDSKLOCKA, nysilver, 1900-tal.

89589. BORDSKLOCKA, nysilver, 1900-tal.

Bordsklocka, nysilver med trevlig klang.
Höjd 16 cm.

.Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

.Bruksslitage.

Antal besök: 672