VITRINSKÅP, förgyllt samt bemålat trä, rokokostil, 1900-talets första hälft.

895876. VITRINSKÅP, förgyllt samt bemålat trä, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Bredd 123 cm, djup 45 cm, höjd 215 cm.

Ytmärken, sprickor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 453