SIDEBOARD, teak, Danmark, 1950/60-tal.

895736. SIDEBOARD, teak, Danmark, 1950/60-tal.

Invändigt inredd med hyllplan samt bestickförvaring, skjutdörrar samt 4 st lådor, bredd 200 cm, djup 48 cm, höjd 120 cm.

Ytslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage, repor och märken.

Antal besök: 3 271