JACQUES SOISSON. Ansikte med fötter. Färglitografi. Signerad Soisson och daterad -75. 77/150.

89568. JACQUES SOISSON. Ansikte med fötter. Färglitografi. Signerad Soisson och daterad -75. 77/150.

50x49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x49 cm.

Antal besök: 982