MILITÄR RYGGSÄCK MED RADIO.

MILITÄR RYGGSÄCK MED RADIO.
895647. MILITÄR RYGGSÄCK MED RADIO.

Med diverse tillbehör. Höjd 38 cm. Medföljer trälåda innehållande diverse tillbehör som fjädrar, lur med mera.

Slitage. Repor. Delar saknas. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 066