SAMLING GLAS, 23 delar.

SAMLING GLAS, 23 delar.
895521. SAMLING GLAS, 23 delar.

2 karaffer, plunta, 8 remmare, 12 små glas.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 337