OLOF HELLSTRÖM. "Huset", signerad Olof Hellström, daterad a tergo - 89.

89547. OLOF HELLSTRÖM. "Huset", signerad Olof Hellström, daterad a tergo - 89.

81 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

81 x 65 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 758