CURT HILFON. Komposition i rött, olja på duk, osignerad.
89540. CURT HILFON. Komposition i rött, olja på duk, osignerad.
61,5 x 50,5 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
61,5 x 50,5 cm.
Oramad.
Leiflers Auktionshus
1 326