Ring i 18K rödguld med en slipad kristall
Tillverkad av Alton Guldvaru ab
Märkt ALTON, kattfot, 18K, F, Z9 (1974)
Ringstorlek ca 20 mm
Vikt 8,53 gram.
Bruksskick.
Ringstorlek ca 20 mm
Vikt 8,53 gram.
Bruksskick.