ULF LUNDELL. "I´m a alive because of her", blandteknik på duk, signerad U.L. och daterad -10.

89532. ULF LUNDELL. "I´m a alive because of her", blandteknik på duk, signerad U.L. och daterad -10.

81 x 66 cm.

Ulf Lundell (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

81 x 66 cm.

Ulf Lundell (Född 1949)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 183