JEAN BOLDINI. Festig samvaro. Olja på duk. England, 1800-tal. Signerad Boldini.

89524. JEAN BOLDINI. Festig samvaro. Olja på duk. England, 1800-tal. Signerad Boldini.

71x91 cm.

Mindre krakelyrer och gulnad fernissa.

Gör en kostnadsfri värdering!

71x91 cm.

Antal besök: 1 961