KOMPASS, första världskriget.

KOMPASS, första världskriget.
89513. KOMPASS, första världskriget.

Troligen för flygplan.
Plåtetikett märkt Steffen u Heymann, Berlin W 50.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Troligen för flygplan.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 976