MOTORCYKEL, Suzuki GS 75 X.

MOTORCYKEL, Suzuki GS 75 X.
895127. MOTORCYKEL, Suzuki GS 75 X.

Säljs för dödsbos räkning.

Skador/lagningar/slitage, säljs i befintligt skick, för fullständig genomgång besök oss på Importgatan 50 Månd-Fre 12-17 samt Lördag 10-14.

Gör en kostnadsfri värdering!

Säljs för dödsbos räkning.

Antal besök: 8 177