PARTI FISKEUTRUSTNING, flugfiskespön, flugor med mera. 1900-tal.

89507. PARTI FISKEUTRUSTNING, flugfiskespön, flugor med mera. 1900-tal.

4 flugfiskespön, samtlige grapite:
Loop
Abu Garcia
Sage Grapite mod GFL896, RPL, 9"6".
ST.Croix, 8"6".
Parti diverse pilkar, flugor och drag. (mestadels flugor).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Loop
Abu Garcia
ST.Croix, 8"6".

Bruksslitage.

Antal besök: 1 647