OSTINDISKA FÖREMÅL, 3 delar.

OSTINDISKA FÖREMÅL, 3 delar.
89493. OSTINDISKA FÖREMÅL, 3 delar.

Diameter 10- 24 cm.

Den blå vita tallriken med lagning. Den svarta tallriken med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 10- 24 cm.

Antal besök: 485