MATTA, orientalisk, semiantik, ca 154 x 88 cm.

89475. MATTA, orientalisk, semiantik, ca 154 x 88 cm.

Delvis grön bottenton
Enligt uppgift inköpt i Iran, 1950-tal.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis grön bottenton

Slitage.

Antal besök: 868