MATTA, 1900/2000-tal. Ca 233 x 158 cm.

89398. MATTA, 1900/2000-tal. Ca 233 x 158 cm.

Rutat mönster i bland annat blått och grått.

Slitage, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, mindre fläckar.

Antal besök: 850