BARSKÅP, teak, 1950-60 talet.

BARSKÅP, teak, 1950-60 talet.
893989. BARSKÅP, teak, 1950-60 talet.

Fanerat med teak. Snurrbar barinredning med hyllplan och ställ, spegelklätt bakstycke. Bredd 112,5. Djup 80. Höjd 77 cm.

Bruksslitage, gott skick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, gott skick.

Nyckel/nycklar finns.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 591